Allereerst willen wij iedereen een geweldig, gezond en succesvol 2025 wensen.
2024 was een jaar waarin we mooie projecten hebben afgerond en nieuwe projecten zijn gestart. Als betrokken team hebben uitgebreid, samen leuke inspirerende dingen ondernomen zoals een team weekend in Teuven, indoor Mountainbiken en inspirerende gebouwen hebben bezocht maar ook allemaal ons BHV hebben behaald.
Voor de bibliotheek in Nieuwegein hebben we het eerste deel van de oplevering gevierd, de officiële opening van de totale verbouwing is 6 januari. In Utrecht zijn we bezig voor de Internationale School (ISU) met de permanente huisvesting en zal dit jaar gestart worden met de bouw. In Hilversum hebben we een prachtige kantoorvilla opgeleverd en hebben we voor het onderwijsgebouw van SO LUX het hoogste punt behaald. Voor de Vijverhof in Voorburg hebben we op de valreep in 2024 nog de aannemersovereenkomsten getekend en kunnen we gaan starten met de vernieuwbouw in 2025. Voor het ROC MN in Utrecht hebben we samen met de school en docenten een Ontwerp realisatieplan onderwijsvernieuwing gemaakt waarmee we in 2025 verder gaan tot realisatie. Verder hebben we voor de nieuwe huisvesting voor Omdenken een ontwerpteam samengesteld en zullen we in 2025 starten met de verbouwplannen van het nieuwe kantoorpand, een bijzonder project waar iedereen met veel enthousiasme aan werkt.
En natuurlijk niet te vergeten hebben wij in 2024 de Raamovereenkomst Projectmanagement, Directievoering en Toezicht met de Gemeente Utrecht mogen tekenen en zijn we gestart op het Berlijnplein.
Een jaar waar we met een goed gevoel op terug kijken, waar we als team zijn gegroeid en we allen uitkijken naar 2025.
We bedanken alle opdrachtgevers voor hun steun en vertrouwen.